Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

Odak Group


Özellikle göz duşu ( Acil Emniyet Duşu ) İmalatı konusunda uzmanlaşmış olan firmamız ODAK GROUP iştiraki olup 2010 yılında İSTANBUL – TUZLA’ da faaliyetine başlamıştır. İş ve İşçi sağlığı sektöründe kalite bilincini ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır. Odak Group olarak önceliğimiz ürettiğimiz ürünlerde kalite bilincini ön planda tutarak iş ve işçi sağlığı gerekliliklerini yerine getirmektir. Firmamızın satış gurubunda yer alan tüm üretim kalemlerinde TSE ISO kalite belgeleri olmakla birlikte 3 yıllık ürün ve yedek parça garantisi sunmaktadır. Firmamız AR-GE çalışmaları ile kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir vizyona sahiptir. Türkiye genelinde oluşturulan bölgesel bayi ağımız ile her geçen gün büyüme ve gelişmeye yönelik adımlarımız devam etmektedir.
 
Ar-Ge bölümümüz tarafından geliştirilen göz duşu modelleri ile alakalı olarak, gös dıuşu kullanım alanları,göz duşu fiyatları ve göz duşu nedir ? gibi soruların yanıtlarını Acil Emniyet Duşu olarakta adlandırılan  göz duşu sayfamızda bulabilirsiniz.
 
 
 
İş kazası doğru zamanda doğru tedbirler alınarak önlenebilir. Firmamızın hedef belirlediği prensipleri arasında önceliği kişinin kendini güvende hissedebileceği ürünleri sunmaktan geçmektedir.
 
Yapılan istatistikler iş kazalarının % 30 işçi kaynaklı % 70 amaca uygun doğru ürün tedarik etmeme ya da kalitesiz ürünlerle anı kurtarmaya dönük hamleleri kapsamakta olduğunu ortaya koymaktadır. Çok geç olmadan önleminizi alın. Firmamız ücretsiz danışma ve iş güvenliği eğitimleri ile bilinçlendirme ve profesyonelleştirmeye dönük hizmetleri ile her zaman sizlerin yanında olmaya devam edecektir.
 
 
Başlıca üretim bandımızda yer alan ürünlerimiz ;

· Acil Göz Duşu İstasyonu

· Acil Emniyet Duşu

· Acil Göz Boy Duşu

· Göz duşu Boy Duşu

· Platformlu acil göz boy duşu

· Laboratuvar Göz Duşu

· Yangın Ekipman Dolabı

· İtfaiyeci Elbisesi

· İtfaiyeci Çizmesi

· İtfaiyeci Miğferi

· İtfaiyeci Eldiveni

· Göz duşu Seti

· Endüstriyel Isı ve Alevden Koruyucu

· Solunum Seti vb

Göz Duşu İmalatçı Firması

ODAK GROUP WEB SAYFALARIMIZ

www.odak-group.com

www.odakyangin.com.tr

GÜNCEL KATALOG İNDİR..

Göz Duşu

Göz Duşu


Göz Duşu Üreticisi Odak Group
Göz duşu üretiminde piyasa ihtiyaçları ve talepleri dikkate alınarak geliştirilen göz duşu tasarımları uygun malzemeler kullanılarak ve en önemlisi iş güvenliği kanunlarına göre zorunlu olan TSE 15154-1 TSE 15154-2 ISO 9001 ISO 10002 sertifikalarına uyumlu üretim yapmaktadır.
Göz Duşu duvara yada yere montajı yapılarak kullanıma uygun şekilde üretilmektedir. Farklı montaj alanlarına uygun üretim yapılmanın yanında su giriş ölçüleri, kumanda şekli ( el veya ayak kumandalı ) akış debisi farklı özelliklere göre üretim yapılmaktadır.
Göz Duşu

Üretici olmanın avantajı ile Odak Group göz duşu konusunda ihtiyaçlarınıza uygun tasarım ölçülendirme ile de üretim yapabilmektedir.
 
 
Üretimini yaptığımız acil göz duşu çeşitlerini incelemek için tıklayın
 
Duş Seti Fiyatları piyasada çok farklılık gösteriyor gibi görünsede iş güvenliği kanunu kapsamında zorunlu olan üretim belgelerine sahip olmayan göz duşu setleri herhangi bir ihtiyaç halinde ne kadar iş görecektir her zaman tartışılan bir konudur. Kanuni yeterliliğe sahip olmayan ürünlerin satın alınması ve kullanılması durumunda tüm sorumluluk satın alan ve kullanan firmalarda olacaktır. Bu nedenle mutlaka göz sağlığı açısından gerektiği durumda hayati öneme sahip göz duşu mutlaka kalite belgelerine sahip firmalardan alınmalıdır.
 
Türkiyenin en büyük göz duşu üreticilerinden olan Odak - Grup özel ölçü ve ihtiyaca uygun göz duşu imalatı yapabilmenin yanı sıra piyasada göz duşu tedariği yapan firmaya da göz duşu tedarik etmektedir. 
 
Dünya normlarına uygun olarak üretimini yapmakta olduğumuz göz duşu modelleri, uzun kullanım ömrü gereken durumlarda bakım ve yedek parça desteği ile öne çıkmaktadır. Göz duşu kullanıma her an hazır olması gereken bir araçtır, bu nedenle üretim aşamasından montaj ve kullanım talimatlarına varıncaya kadar olan süreçte mutlaka uzman ve deneyimli ekip tarafından hizmet sağlanmalıdır.
 
Göz duşu başta olma üzere iş güvenliği ile alakalı, her türlü soru ve yardım talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

>
Göz Duşu | ©2022-2023 - ODAK GROUP. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi