KURUMSAL

Göz Duşu

Göz Duşu

Göz duşu iş güvenliği alanında göz sağlığı açısından oldukça önemli bir araçtır. Odak group olarak göz duşu üretiminde sorumluluklarımın bilincinde hareket ederek en iyiyi üretmek mottosuyla çıktığımız göz duşu üretiminde piyasada birçok firmaya hizmet sağlamaktayız.Her zaman kullanıma hzır göz duşu edinmek isteyen firmaların tercihi bu nedenle Odak Group olmaktadır. Türk Standartlarına uygun olarak yapmakta olduğumuz göz duşu ürünümüz TSE belgesine sahiptir. Göz duşu alırken mutlaka TSE belgesi istemeniz doğru ürünü almanıza yardımcı olacaktır

Göz Duşu Nedir

Göz duşu çalışma ortamlarında vücudumuzun en hassas organları arasında bulunan gözlere yabancı bir cisim yada bir madde temasının hızlı şekilde kesilmesi ve gözümüzün cisim yada maddeden kurtulması için kullanılan ilk yardım malzemelerindendir.İş Güvenliği kapsamında en hassas organların başında gelen göz sağlığı konusunda, gözlerin korunması kapsamında alınan tedbirlerin en önemlilerinden biri göz duşu sayılabilir.Göz duşu gözün çeşitli kimyasal madde ve yabancı cisimlerle temas sonrası ilk müdahaleyiacilen sağlamayı hedefler.

Göz duşu denince genellikle direk gözün el değmeden su ile temizlenmesini sağlayan göz duşu ve bunun yanında göz duşu solüsyonu içeren göz duşu setleri gelmektedir.

Odak Group olarak üretimini yapmakta olduğumuz göz duşu modelleri paslanmaz çelikten mamül olup el yada ayakla kumanda edilen, acil durumlarda suyun en kolay şekilde gözü temilzyecek formda göze aktarımını sağlayan ilk yardım malzemeleridir. Göz Duşu Aynı zamanda acil emniyet duşu olarak ta adlandırılmaktadır.

Göz duşu Seti

Göz duşu seti yukarıda da bahsedildiği gibi içeriğinde sodyum klorür yada nötralizasyonu sulu pH nötr çözeltisi bulunan göz duşu solüsyonunu da içeren ve son kullanma tarihi bulunan göze kaçan basit yabancı maddeleri uzaklaştırmakta kullanılan setlerdir. Normal göz duşu el ve ayak kumandalı ve içeriğinde su varken göz duşu seti son kullanma tarihi ile kullanım ömrü sınırlandırılmış ve kimyasal içerikli setlerdir.

Göz Duşu Seti Fiyatları

Göz Duşu seti çeşitli iş güvenliği malzemesi satan firmalarda satılıyor olmakla beraber internet üzerinde de kolaylıkla erişilebilen iş güvenliği malzemeleri arasındadır. 2022 Eylül ayı itibarıyla Göz Duşu Seti Fiyatları 400 TL den başlayıp 2000 TL ye kadar değişmektedir. Göz duşu seti fiyatları markalara ve içeriğine göre belirlenmekte olup, tüketiciler karşılaştırma yaparak kendi bütçesi için en uygun ürünü satın alabilirler.

Göz Duşu alırken neden Odak Grup tercih edilmeli ?

Göz Duşu imalatı yapan Odak Grup, özel Göz duşu talepleri konusunda hızlı çözüm sağlayabildiği gibi uygun göz duşu ve ekipman fiyatları ile iddilı bir üreticidir. En iddialı farklılık ise olası arıza ve bakım ihtiyaçlarınızda yada garanti kapsamında yapılacak işlemlerde iş güvenliği kurallarına tam uyumlu olarak hizmet vermektedir. Vücudumuzun en hassas ve önemli organlarından olan gözümüzle alakalı alınacak koruyucu önlemlerden olan göz duşu ihtiyaç anında sorunsuz ve tam olması gerektiği gibi çalışmalıdır.

Göz Duşu Fiyatları

Göz Duşu Fiyatları

 

Göz Duşu denince iş güvenliği sektöründe ilk akla gelen firmalardan olan Odak Group, göz duşu üretimi yapıyor diye kendini lanse eden birçok firmanın ana göz duşu tedarikçisisidr. TSE ye uygun göz duşu üretimi yapan firma sayısı oldukça azdır, Odak group ise TSE ye uygun üretim yapan müşteri memnuniyetine önem veren imalatçı bir firmadır

Göz Duşu | ©2022-2023 - ODAK GROUP. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi