KURUMSAL

Göz Duşu

Göz Duşu

Göz Duşu Nedir

Göz duşu çalışma ortamlarında vücudumuzun en hassas organları arasında bulunan gözlere yabancı bir cisim yada bir madde temasının hızlı şekilde kesilmesi ve gözümüzün cisim yada maddeden kurtulması için kullanılan ilk yardım malzemelerindendir.

Göz duşu denince genellikle direk gözün el değmeden su ile temizlenmesini sağlayan göz duşu ve bunun yanında göz duşu solüsyonu içeren göz duşu setleri gelmektedir.

Odak Group olarak üretimini yapmakta olduğumuz göz duşu modelleri paslanmaz çelikten mamül olup el yada ayakla kumanda edilen, acil durumlarda suyun en kolay şekilde gözü temilzyecek formda göze aktarımını sağlayan ilk yardım malzemeleridir. Göz Duşu Aynı zamanda acil emniyet duşu olarak ta adlandırılmaktadır.

Göz duşu Seti

Göz duşu seti yukarıda da bahsedildiği gibi içeriğinde sodyum klorür yada nötralizasyonu sulu pH nötr çözeltisi bulunan göz duşu solüsyonunu da içeren ve son kullanma tarihi bulunan göze kaçan basit yabancı maddeleri uzaklaştırmakta kullanılan setlerdir. Normal göz duşu el ve ayak kumandalı ve içeriğinde su varken göz duşu seti son kullanma tarihi ile kullanım ömrü sınırlandırılmış ve kimyasal içerikli setlerdir.

Göz Duşu Seti Fiyatları

Göz Duşu seti çeşitli iş güvenliği malzemesi satan firmalarda satılıyor olmakla beraber internet üzerinde de kolaylıkla erişilebilen iş güvenliği malzemeleri arasındadır. 2022 Eylül ayı itibarıyla Göz Duşu Seti Fiyatları 400 TL den başlayıp 2000 TL ye kadar değişmektedir. Göz duşu seti fiyatları markalara ve içeriğine göre belirlenmekte olup, tüketiciler karşılaştırma yaparak kendi bütçesi için en uygun ürünü satın alabilirler.

Göz Duşu Fiyatları

 

 

Göz Duşu | ©2022 - ODAK GROUP. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi